Notka informacyjna:

• Podstrona jest aktualizowana od roku szkolnego 2020/2021 w związku ze zmianą strony szkoły we wrześniu 2020 r. Publikujemy wyniki z konkursów, zawodów i olimpiad o randze co najmniej międzyszkolnej.

Rok szkolny 2022/2023

• Ogólnopolska IV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych (organizator: Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, Ministerstwo Edukacji i Nauki): finalista - Leon (klasa 8c)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego (organizator: Kuratorium Oświaty): laureatka - Aleksandra (klasa 8b)
  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego (organizator: Kuratorium Oświaty): finaliści - Aleksandra (klasa 8b), Leon (klasa 8c)