Notka informacyjna:

• Podstrona jest aktualizowana od roku szkolnego 2020/2021 w związku ze zmianą strony szkoły we wrześniu 2020 r. Publikujemy wyniki z konkursów, zawodów i olimpiad o randze co najmniej międzyszkolnej.

Rok szkolny 2022/2023

• Ogólnołódzki XIII Konkurs Recytatorski "Twórcy czterech kultur dzieciom" dla uczniów szkół podstawowych (organizator: Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi): 1. miejsce w kategorii uczniów klas 1-4 - Jagoda (klasa 4b)

Rok szkolny 2021/2022

• I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Głowa lepsza od kalkulatora" (organizator: Szkoła Podstawowa nr 173 w Łodzi) - 3. miejsce w kategorii klas pierwszych -  Zofia (klasa 1a)