Świetlica szkolna i obiady
Szanowni Państwo,
zapisy uczniów do świetlicy szkolnej oraz na obiady w roku szkolnym 2026/2027 będą prowadzone w terminie od 1 lipca do 21 sierpnia 2026 r. Liczba miejsc w świetlicy szkolnej jest ograniczona, dlatego w przypadku większej liczby zgłoszeń istotna będzie kolejność składania kart zgłoszeniowych oraz kryteria określone w Regulaminie świetlicy. Prosimy o niedostarczanie kart przed 1 lipca 2026 r., ponieważ dokumenty złożone przed rozpoczęciem zapisów nie będą uwzględniane w procesie kwalifikowania uczniów do świetlicy.
Dziękujemy za przestrzeganie wyznaczonych terminów.
Regulamin i karta zgłoszenia ucznia na obiady szkolne znajdują się w zakładce Rodzice/Obiady.
Regulamin i karta zgłoszenia ucznia do świetlicy szkolnej znajdują się w zakładce Świetlica. Załączniki do karty zapisu mogą być przekazywane do pracowników świetlicy w czasie późniejszym niż trwa termin naboru.
